AKCE A UDÁLOSTI‎ > ‎Pozvánky‎ > ‎

Audience a Protest Vaclava Havla v úterý 7. dubna 2015 ve 20:30

přidáno: 22. 3. 2015 15:42, autor: Redakce CSMPF   [ aktualizováno 10. 9. 2015 5:41 ]
4. část programu Champ Libre společnosti Libre d'Esprit v La Royale Factory de Versailles představuje


Audienci a Protest od Vaclava Havla


Stejně tak jako předtím i nyní mají členové naší asociace možnost levnějšího tarifu 16€ nebo 10€ pro skupinu o 9 lidech a více. Rezervace ne tel. čísle 06 74 94 89 27 nebo na reservation@libredesprit.net.


Praktické informace
Royale Factory
 2, rue Jean Houdon
 78000 VERSAILLES
Vstupné: 20 €, 16 € – zlevněná cena pro členy ČSMPF
Rezervace: 09 51 74 78 83 – www.royalefactory.fr/
http://www.libredesprit.net/champ-libre-4/
Audience
Děj se odehrává v kanceláři sládka, který Vaňkovi jež je dělníkem v pivovaru (a zároveň píše divadelní hry) nabízí lepší pozici, když mu bude Vaněk donášet.
Režisér: Nikson Pitaqaj
Hrají: Henri Vatin, Nikson Pitaqaj, Yan Brailowsky, Zachary Lebourg, Lina Cespedes

Protest

Po dlouhé době se setkávají bývalí kolegové – spisovatelé Staněk a jeho někdejší obdivovatel, zakázaný autor Ferdinand Vaněk. Rozdělila je doba, Na rozdíl od Vaňka se Staněk přizpůsobil změněným poměrům v zemi a zásobuje cenzurovaná media svými pro-režimními výtvory. Spoléhá se při tom na pomoc svých známých na vyšších místech. Jenže známosti selžou, když mají pomoci z vězení zatčenému zpěvákovi Jabůrkovi. Háček je v tom, že Staňkova dcera Ančí čeká se zpěvákem dítě. Proto se Staněk rozhodne obrátit se na svého bývalého kolegu, disidenta a podle jeho slov, odborníka na psaní protestů, Ferdinanda Vaňka. Je mile překvapen, když zjistí, že Vaněk již takový protest připravil a momentálně sbírá podpisy za Jabůrkovo propuštění. Horko začne být ve chvíli, kdy je sám Staněk Vaňkem vyzván k podpisu pod tuto petici. Jak se Staněk rozhodne? Jak dopadne jeho geniální rozvaha všech pro a proti?

Režisér: Nikson Pitaqaj

Hrají: Henri Vatin, Yan Brailowsky, Zachary LebourgNejste členy asociace a rádi byste se jím stali? Vyplňte tedy přihlášku zde! Po jejím vyplnění stačí zaplatit asociační poplatek a poslat nám přihlášku na uvedenou e-mailovou adresu v odkazu.Comments