Report: Informační večer "Erasmus" (pátek 17.2.2012)

přidáno: 18. 2. 2012 12:19, autor: Redakce CSMPF   [ aktualizováno 8. 10. 2020 6:28 ]
... francouzské banky, jízdenky na MHD...
V pátek 17. února 2012 proběhlo v Českém centru setkání pro studenty Erasmu o nástrahách a slastech života v Paříži. Členové asociace Čestí studenti a mladí profesionálové ve Francii (ČSMPF) Klára Knotová a Dominik Zunt provedli české a slovenské Erasmáky tématy jako bydlení, výběr mobilního operátora, banky, městská hromadná doprava.
 
 
 
 
Erasmáci nás potěšili hojnou účastí (přišlo přibližně 20 studentů z ČR i SR) i vtipnými dotazy. Setkání bylo zakončeno přátelskou diskuzí u drobného občerstvení.
Dorazilo kolem 20 studentů
Podobná setkání se budou konat pravidelně, chystáme je samozřejmě i pro další « várku » Erasmáků na začátku příštího školního roku.
Po skončení večera se diskutovalo u malého občerstvení připraveného asociací
Pokud budete mít zájem o rady a informace, které na setkání padly, naleznete je v sekci "Poradna" - záložka "Jak studovat a přežít ve Francii - ucelená prezentace" (zde).
 
Jestliže nenajdete odpověď na váš dotaz na našich webových stránkách, neváhejte se nás zeptat prostřednictvím e-mailu na: csmpf@csmpf.com.
 
Doufáme, že studenti zužitkují naše rady ze života a  jejich nadcházející semestr bude co možná nejlepší !  Hodně štěstí !
 Poděkování patří Českému centru za zapůjčení Janáčkova sálu.
 
Dalsi fotografie ze setkání si můžete prohlédnout v tomto online albu.

Comments