První čtvrtek v měsíci je určen českému „hospodování“

přidáno: 26. 2. 2012 9:07, autor: Redakce CSMPF   [ aktualizováno 2. 3. 2012 16:58 ]
Do cílů, které si bere asociace Čeští studenti a mladí profesionálové ve Francii (ČSMPF) za své, zcela jistě patří navazování kontaktů mezi krajany, výměna informací, možnost poradit se ve svém jazyce s nějakým problémem, i když se právě nacházíte na delší dobu v zahraničí.

Není žádnou novinkou, že takovéto cíle se dobře plní v hospodě. Řídili se tím různé intelektuální, umělecké, politické i jiné skupiny napříč staletími i naši předchůdci ve Francii pusobicich krajanských spolcích v 19. a 20. stoleti, a proto jsme se rozhodli v této osvědčené tradici pokračovat i my.

Každý první čtvrtek v měsíci je tedy otevřený všem, kteří se chtějí seznámit s dalšími krajany na území Paříže, poradit se o něčem ve svém mateřském jazyce či si jen dát skleničku něčeho dobrého s přáteli.

Historicky první takovýto večer proběhl 2. 2. 2012 (foto k prohlednuti zde), dnes bych vás chtěla pozvat na v.pořadí již druhé setkání, které tentokrát připadne na čtvrtek 1. 3. 2012, opet od 20h.
 
 
Místo setkání zatím zůstává stejné – Café bar La Petite Taverne v ulici Huchette, číslo 3. Nejblizsi metro/RER je Saint-Michel.
 

La Petite Taverne ‎(3 rue de la Huchette)‎

 
Setkání je otevřené všem, pokud však již víte, že se chcete zúčastnit, pomůže nám v .organizaci, když se přihlásíte ve formuláři online, abychom věděli kolik přibližně zarezervovat míst. Pokud se nepřihlásíte, můžete samozřejmě přijít také, v nejhorším chvíli postojíte :-)
 
Kontaktni telefon zustava stejny: 06.71.08.63.91
 
Jmenem asociace Čeští studenti a mladí profesionálové ve Francii (ČSMPF) zve Lenka Sivakova
Comments