Na co se můžete těšit během tohoto podzimu?

přidáno: 28. 8. 2017 6:07, autor: Redakce CSMPF
Školákům pomalu končí letní prázdniny,
ovšem asociace ČSMPF přes léto nezahálela
a připravovala pro Vás akce,
 na které se můžete těšit v následujících měsících!ZÁŘÍ
  • Valná hromada - ve středu 6.září se uskuteční Valná hromada asociace, na které bude zvoleno nové vedení pro rok 2017/2018 a rádi zde taktéž uvítáme nové členy, kteří by rádi organizovali akce, podíleli se na přípravách a získali cenné zkušenosti do profesionálního životopisu nebo by jen rádi poznali nové lidi! (více)
  • Česká hospoda PIKNIK - poslední Česká hospoda pod širým nebem u Eiffelovky tohoto roku se za dobrého počasí uskuteční ve čtvrtek 14.září. (více)
  • Listování s Lukášem Hejlíkem - "Holčička a cigareta"!!! - po loňském úspěchu Listování s českým hercem Lukášem Hejlíkem a slavným spisovatelem Stephenem Clarkem, připravujeme na konec září (28.9.) opět toto divadelní představení ve formě scénického čtení. Tentokrát Lukáš Hejlík a Petra Bučková budou "listovat" z jedné z knih francouzského spisovatele, Benoîta Duteurtra. Po představení se budete moci těšit na autogramiádu s herci a spisovatelem! Členové asociace budou mít snížené vstupné! (reportáž z loňska)
ŘÍJEN
  • Informační večer - na začátku října proběhne již dvanáctý informační večer pro nově přijíždějící Čechy. V prostorách velvyslanectví ČR dvě členky asociace během prezentace vysvětlí, jak si zařídit bankovní účet, získat  příspěvky na bydlení nebo průkazku MHD, a také poradí nejrůznější tipy ohledně cestování, nakupování, kulturního vyžití a mnoho dalšího. 
  • Pojďte s Ivou na...VINOBRANÍ - svátky vinobraní se konají v Paříži každý rok na začátku října (14.10.) a nabízejí možnost ochutnat ty nejlepší francouzské speciality. Přijďte se společně pobavit na Montmartre, k Sacré-Coeur a ochutnat dobré víno, koňak, ústřice a jiné speciality ze všech koutů Francie. Okolo 22. hodiny budete moci také vidět u Sacré-Coeur ohňostroj jako završení tohoto svátku. (více)
LISTOPAD
  • Pojďte s Ivou na...VÁNOČNÍ TRHY - přijďte si prohlédnout vánoční vesničku a ochutnat svařené víno na vánočních trzích na la Défense s ČSMPF. Na těchto vánočních trzích se nachází spousta stánků se svařeným vínem a vánočními specialitami. (více)
PROSINEC
  • Mikulášský večírek
    - jedna z nejoblíbenějších akcí se bude jako těsně před svátkem svatého Mikuláše. (reportáž z loňska). Členové asociace budou mít snížené vstupné! (více)
  • Vánoční česká hospoda - poslední setkání Čechů roku 2017 v předvánoční atmosféře. (více)


A tím to zdaleka nekončí! Naši členové již teď připravují koncepty dalších zajímavých akcí či debat! Podrobný přehled akcí naleznete rovněž v Kalendáři akcí (odkaz).Pokud i vy máte návrhy na akce, které bychom měli zorganizovat, či byste je rádi zorganizovali společně s asociací, napište nám na csmpf@csmpf.com !


ASOCIACE ČSMPF SE NA VÁS TĚŠÍ NA NĚKTERÉ Z NÁSLEDUJÍCÍCH AKCÍCH!!!


Text: Jana Sergio
Comments