30.11. Velký úspěch Mikulášského večírku

přidáno: 18. 11. 2012 15:08, autor: Redakce CSMPF   [ aktualizováno 14. 3. 2013 13:38 ]

31.11. proběhl tradiční « Mikulášský večírek ». Večírek měl u české a francouzské komunity velký úspěch – přišlo přes 100 účastníků a nechyběly ani tři hlavní postavy Mikuláš, čert a anděl.

O zábavu bylo postaráno. V úvodu se účastníci mohli zapojit do společenské hry ‘kdo hledá, ten najde a možná se i seznámí’, poté si zanotovali národní písně, za což byli odměněni sladkostmi od anděla, dále se zdobily perníčky... Losování lístků z tomboly bylo hřebem večera a překvapením nejen pro vítěze.

Na stole byl nachystán bramborový salát, jablkový závin, české pivo, svařené víno, domácí cukroví a další české i francouzské dobroty.

Večírek by nebyl možný bez dobrovolné pomoci studentů Erasmus programu např. z vysoké školy ESIEE a podpory Českého centra v Paříži.

Tímto děkujeme všem za spolupráci a za účast a příští rok se budeme těšit opět na nadílku! Věříme, že přesáhneme rekordní číslo 100 účastníků národnosti české, slovenské, francouzské, polské, a další!

Níže si můžete prohlédnout pár snímků z tohoto nezapomenutelného večera.

30.11.St.Nicolas


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Je nám potěšením pozvat vás v čase  předvánočním na Mikulášský večírek plný zábavy a kultury, na kterém se tak jako minulý rok objeví i hosté z Polska a Slovenska. 

 

Na stolech nebudou chybět ani kulinářské speciality těchto zemí. Čeká na vás také zajímavý  program – malování perníčků, tombola a samozřejmě Mikuláš, čert a anděl  (detaily se dočtete v příloze).


Připravili jsme
 tuto událost jen pro vás na 30. listopad 2012 od 20 hod. v Českém centru Paříž, 18 rue Bonaparte, 75006 Paříž.

 

Vstup :  studenti a členové asociace ČSMPF 7 eur, ostatní 9 eur. Cena zahrnuje konzumaci v průběhu celého večera a jeden lístek do tomboly. 

Přizvěte i své francouzské a další přátele a potvrďte svou účast na : http://goo.gl/1ATP8

 

Ċ
Redakce CSMPF,
18. 11. 2012 15:12
Comments