O ASOCIACI‎ > ‎

Členové

Vedení asociace pro rok 2020/2021

   Předsedkyně
 Iva STEJSKALOVÁ

Narozena 1986 v Havířově, od roku 2010 žije ve Francii. Po jednoletém studiu Erasmu v Paříži se Iva vrátila do Francie, aby zde pokračovala ve studiích práva. Iva absolvovala magisterský program v oboru Právo a právní věda v Olomouci, magisterský obor Diplomacie a vyjednávací strategie a dále také magisterský obor - Odpovědnost za škodu v medicíně, na univerzitě Paris SUD XI. V roce 2017 obdržela diplom na pařížské Sorbonně v oboru Odškodňování újmy na zdraví. Mezi lety 2013-2017 pracovala jako právník v oboru medicínského práva a odškodňování újmy na zdraví v advokátní kanceláři Cabinet DELPRAT v Paříži. Dále pracovala v pojišťovně Paris Nord Assurances Services v oboru občanskoprávní odpovědnost územních celku. Od června 2019 pracuje pro pojišťovnu GMF ASSURANCE v oboru odškodňování újmy na zdraví při autonehodách.

Členkou asociace je od roku 2013 a od roku 2016 je její předsedkyní. Podílí se na organizaci téměř všech událostí asociace a zaštiťuje sérii setkání "Pojďte s Ivou na…".

   Místopředsedkyně
 Veronika SMUTNÁ
veronika.smutna@email.cz


Narozena 1987 v Olomouci. Vystudovala Molekulární a buněčnou biologii na Univerzitě Palackého v Olomouci. Od roku 2011 působila ve výzkumném centru Gustave Roussy, kde o pět let později dokončila doktorát v oblasti vývoje nových terapeutických možností pro rakovinu prsu. V současné době se stejné problematice věnuje ve francouzské farmaceutické firmě.

Členem ČSMPF je od roku 2013, aktivně se podílí na organizaci akcí a na jejím chodu. Spoluorganizovala "České Velikonoce" a "Natáčení zdravice pro Zdeňka Svěráka k 80. narozeninám" a informační večer "Jak studovat a žít ve Francii""Listování" a další. V roce 2018 se stala místopředsedkyní asociace.Rozhovor s Veronikou Smutnou zde!
  Účetní
 Tereza ČERNÁ
tereza.cerna@csmpf.comNarozena 1989 v Hořících v Podkrkonoší. Vystudovala Digitální media na Masarykově univerzitě v Brně. V Paříži je od roku 2016, pracuje pro Evropský orgán pro bankovnictví a zároveň je taktéž freelance fotografkou.

Do asociace Čeští studenti a mladí profesionálové nastoupila v září 2017. Na starosti má finance a podílí se na chodu asociace. Spoluorganizovala akci "Listování s Lukášem Hejlíkem" a organizovala večírek "První republika".


 
 Správa webu
 Jana SERGIO
jana.sergio@csmpf.com
Narozena 1986 v Ostravě. Vystudovala Italianistiku na Karlově univerzitě v Praze, absolvovala program Erasmus na univerzitě La Sapienza v Římě a pracovní pobyt ve východní Anglii. Pracovala jako lektorka italštiny v jazykových školách v Praze a jako Data maintenance specialist ve společnosti Covidien. 
Členem ČSMPF se stala v roce 2014, 4 roky zde působila jako hlavní organizátor společenských akcí, od roku 2016 do roku 2018 vykonávala post místopředsedkyně asociace. Od roku 2014 je také správkyni webu asociace.
Organizovala "Mikulášský večírek“, "České Velikonoce“, "Retro party" a informační večer “Jak studovat a žít ve Francii”, který zároveň moderovala a podílela se na aktualizaci informační prezentace. Vytvořila nový vzhled webových stránek a grafické podoby pozvánek na společenské akce a debaty a stála za vznikem projektů "Kam v Paříži na..." a "Čeština pro Francouze".

Rozhovor s Janou Sergio zde!
   Česká hospoda
 Ondřej KUBÁNEK


Vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze a absolvoval program Copernic v Paříži. Ve Francii žije již sedmým rokem. V současné době pracuje na projektech SAP v Paříži. 
V asociaci Čeští studenti a mladí profesionálové ve Francii působí od roku 2010 jako aktivní člen a od roku 2013 má na starosti pořádání a propagaci “České hospody”, která se koná každý měsíc a propagaci tašek ČSMPF "J´aime pivo". Organizoval také akce s názvem “Novoroční guláš”.   Čestní členové
 Lenka BELKOVÁIniciovala a spoluzaložila asociaci v roce 2011, působila jako předsedkyně, později tajemnice a administrátorka. Organizovala nebo spoluorganizovala debaty "Politický vývoj v ČR po roce 1989, jak dál?""Češi ve Francii""Profesní život v ženském rodě"a mnoho dalších.
 Martin POLÍVKAV roce 2011 spoluzakládal asociaci, později byl jejím předsedou a místopředsedou. Organizoval akce „Pravé české míchačky“, výstavu „MODE.CZ“ a koncerty „SON.CZ“ či moderoval debaty, například „Debatu o médiích“, a také „Mikulášský večírek“ a „České Velikonoce“.
 Anna POLÍVKOVÁČlenem asociace od roku 2012, starala se o logistiku, působila jako fotografka a pokladní sdružení. Spoluorganizovala “Mikulášský večírek”“České Velikonoce” a také informační večer “Jak studovat a žít ve Francii”, který zároveň moderovala a podílela se na aktualizaci informační prezentace.
 Lucie ŠTEMBÍRKOVÁ

V asociaci působila od roku 2012, zastávala funkci pokladní a předsedkyně.
Uspořádala debaty "Korupce v České republice“ a „Profesní život v ženském rodě“ a také čtení z děl Václava Havla „Krátké kalhoty v Paříži“
 Regina CHARYPAROVÁV asociaci působila od roku 2016 tři roky jako organizátor akcí. Podílela se také na přípravách „Mikulášského večírku“, "Českých Velikonoc" a dalších důležitých akcích asociace.

Podřízené stránky (2): Stanovy - Statut Výroční zprávy
Comments